Gelişmiş Büyüme Faktörü Teknolojisi

AQ Cilt Çözümleri GF Teknolojisi, 3. derece yanık mağdurlarında yara iyileşmesi ve hücre rejenerasyonu tedavisi ile ilk olarak keşfedilmiştir. Tutarlı tıbbi araştırmalar, doğru bir şekilde formüle edildiğinde patentli GF teknolojisinin, hücre yaşlanma sürecini tersine çevirme, yara izlerini azaltma ve vücudun cilt, saç folikülleri ve vajinal duvarlarla ilgili doğal onarım sürecini artırma potansiyeline sahip olduğunu kanıtlamıştır. AQ'nun çığır açan araştırması, GF'lerin en fazla nüfuz ve etkililik için tutulumunu nasıl etkili bir şekilde en üst düzeye çıkaracağını ortaya koydu. 

Büyüme faktörü üretimindeki azalma, UV ışığının, kirliliğin ve toksinlerin neden olduğu hasar ile birlikte, cildin kırışmasına, elastikiyetinin ve pigmentin bozulmasına neden olur.

Normal yaşlanma süreçlerine ek olarak çevresel maruziyetin sonuçları, aşırı serbest radikal hasarına ve kolajen ve elastinin bozulmasına neden olur. Bu tip bir hasar sonunda büyüme faktörü işlevini bozar, vücudun oksidatif hasarı onarabilme ve takviye ihtiyacını ortadan kaldırma yeteneğini azaltır.

AQ kozmesötik serumlar rejeneratif süreci hızlandıran spesifik büyüme faktörleri, sitokinler ve interlökinlerin en yüksek kalitesini muhafaza ettiği bilinen koşullu ortamlar içerir.ABD, U.E, Japonya, Kore'de 4 patentle korunan gelişmiş hücre sınıflandırma teknolojisini kullanarak, AQ Cilt Çözümleri GF serumları elenmiş, ölümsüzleştirilmiş fibroblast hücre çizgilerini kullanarak formüle edilmiştir.( US 8,518,879, US 8,877,494, US 9,119,974), EU (2680865), Japan (5981947), and Korea (10-2013-7026105). 

İnsan Vücudundaki Büyüme Faktörlerinin Bazı İşlevleri

TGF-Beta

B1, B2 & B3

 • Kollajen Üretimini Uyarır

 • Glikozaminoglikan Üretimini Uyartır

 • Fibronektin Sentezini Artırır

 • Matris Bozulmasını Engeller.

 • Hücre Kemotaksisini kolaylaştırır.

GM-CSF

Granülosit Monosit Koloni Uyarıcı Faktörü

 • Hematopoetik Hücre Hatlarının Proliferasyon Farklılaşmasını Uyarır
 • Monosit ve Makrofaj Fonksiyonlarını geliştirir.
 • Lökosit geliştirir.

PDGF

Trombositlerle Türetilmiş Büyüme Faktörü.

 • Anjiyogenez uyarır
 • Yara iyileşmesini destekler.
 • Yaralı Doku kaldırır.
 

AQ’nun patentli İnsan Büyüme Faktörü Teknolojisi ile büyüme faktörlerinin azalan üretiminin desteklenmesi, hücre yaşlanma sürecini tersine çevirme ve vücudun doğal onarım sürecini artırma potansiyelini açığa çıkardığı klinik olarak kanıtlanmıştır. AQ Cilt Çözümleri GF'ler özgüllükle formüle edilmiş ve kararlılık olarak korunmuştur.  

Dünya çapındaki en yüksek kalitede GF medyasını kullanarak, AQ, cildin ameliyat, yanıklar, yaralar ve UV ışınlarına maruz kaldıktan sonra kendini savunma yeteneğini artırarak cildin yenilenmesi yaklaşımını değiştirdi. Bu buluş, spesifik büyüme faktörlerinin oluşturulmasının, doku rejenerasyonu ve hücresel onarım ve azaltılmış yan etkilere ve kesinti süresine sahip enerji bazlı cihazlara tamamlayıcı olarak daha etkili olmasını sağlamıştır. 

 

Copyright © 2017, aqskinsolutionstr.com bir GENESİS BİYOMEDİKAL AŞ iştirakıdır.